Betonové jímky z Polska?

Usazená dvoukomorová jímka

Pokud uvažujete o koupi betonové jímky, máte 2 možnosti. První variantou je koupě betonové jímky vyrobené v ČR. Druhou variantou je koupě betonové jímky vyrobené v zahraničí a následný převoz do ČR.

Vyplatí se koupě jímky vyrobené v Polsku?

V ČR se vyrábí celá řada betonových jímek. Dokáží jim jímky z Polska konkurovat? Odpověď je jednoduchá: Ano dokáží. V některých ohledech mají i navrch. V jakých? Čtěte dále.

Jak se liší cena jímek vyrobených v PL vs. v ČR

I přes to, že se jímka musí přivézt z Polska do Čech, tak se stále finančně vyplatí. Jímky vyrobené v Polsku, které naše firma dováží, jsou mnohdy až o pár tisíc levnější, než jsou jímky vyrobené v ČR. A to i za podmínky, že se odečtou náklady na převoz.

A kvalita?

Mnozí by si mohli myslet, že cena jímek vyrobených v Polsku oproti jímkám vyrobených v Česku je posunuta dolu na úkor kvality. To je ale omyl! Kvalita jímek z PL je k nerozeznání oproti těm z ČR. Naše firma dodává jímky z PL přes 20 let a díky právě zmiňované kvalitě dáváme na tyto produkty až 5 let záruku.

Obavy zde opravdu nejsou na místě. Jímky z PL se rozvážejí po celé Evropě a naše firma má mnoholeté zkušenosti. Fakt, že jsme expedovali přes 30 000 jímek, hovoří za vše.

Certifikace

Nejvyšší kvalitu jímek z PL také potvrzuje vlastnění certifikát EÚ (CE). Tento dokument dovoluje vyrábět betonové jímky na území celé Evropské unie.

Proč se tedy vyplatí koupit jímku u nás?

Naši zákazníci volí ke koupi jímky naši firmu především díky skvělému poměru cena/kvalita. Za výtečnou cenu dostane zákazník certifikovanou jímku s instalací zdarma. A díky velkému vozovému parku, který vlastní naše firma, jsme schopni jímku doručit zákazníkovi po celé ČR do 2-3 pracovních dní.

Neváhejte nás kontaktovat, nebo poslat nezávaznou poptávku.