Vodoměrná šachta

Home Betonové sklepy Betonové sklepy s rovnou střechou a bočním vchodem

Betonové sklepy s rovnou střechou a bočním vchodem

Hledáte spolehlivý a trvanlivý sklep s rovnou střechou a bočním vchodem? Vaše hledání končí tady! Naše betonové sklepy jsou přesně tím, co potřebujete pro bezpečné a prostorné úložiště pod vaším domem.

 

Co je to vlastně betonový sklep? Jedná se o moderní a funkční řešení, které kombinuje praktičnost a estetiku. Tyto sklepy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního vibrovaného vodostavebního železobetonu, který je známý svou odolností vůči tlaku podzemních vod a mrazu. Můžete mít klid v tom, že váš majetek bude v bezpečí a chráněn před vnějšími vlivy. V naší nabídce naleznete také příslušenství k betonovým sklepům.

betonovy-sklep-s-rovnou-strechou-bocni-vchod

Přemýšlíte, proč byste měli zvolit právě naši nabídku betonových sklepů? Zde je několik důvodů, proč stát se naším spokojeným zákazníkem:

 

  • Kvalita a odolnost: Naše betonové sklepy jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a splňují přísné standardy pro použití jako žumpy a septiky. Můžete se spolehnout na jejich kvalitu a odolnost.
  • Rychlé dodání: S námi nemusíte čekat dlouho na váš sklep. Dopravíme ho a instalujeme na místo do 3 dnů od vaší objednávky. Ušetříte si čas a můžete ihned využívat nový skladovací prostor.
  • Jednoduchá instalace: Díky prefabrikovanému designu je instalace našich sklepů rychlá a jednoduchá. Nemusíte se zabývat složitou stavbou ani hledáním stavebního týmu. My se o to postaráme.
  • Široké využití: Betonové sklepy s klenbou jsou vhodné nejen pro rodinné domy, ale také pro farmy, vinice a malovýrobce. Poskytují dostatek místa pro různé druhy skladování a uskladnění.

 

Můžete si prohlédnout také naše betonové sklepy s horním vhodem. Tyto varianty nabízejí stejné výhody, avšak s vstupem z horní strany. Je to skvělá volba, pokud preferujete jiné uspořádání nebo pokud vám více vyhovuje horní přístup. Náš tým zkušených profesionálů je připraven vám pomoci s výběrem nejlepšího řešení pro vaše potřeby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Jak velký betonový sklep vybrat?

 

Vybrat ideální velikost sklepa je základním krokem k zajištění optimálního využití a dlouhodobé spokojenosti. Jak můžete odhadnout, jaká velikost bude nejlepší pro vaše potřeby a prostor? A jaký vliv může mít konkrétní typ sklepa na vaše rozhodování? Přečtěte si náš podrobný článek o výběru správné velikosti betonového sklepa, kde nabízíme detailní pohled na všechny aspekty, které je zapotřebí zohlednit při výběru.

Ceny betonových sklepů s rovnou střechou a bočním vchodem

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Možné konfigurace

Detailní rozměry sklepů

Kontakt - vedoucí prodeje
Děláme sklepy. Z pořádného betonu. Už přes 20 let.
Zavolejte nebo napište, rádi vám poradíme.

Petr Novák, vedoucí prodeje