Vodoměrná šachta

Home Betonové sklepy Betonové sklepy s klenbou

Betonové sklepy s klenbou

Potřebujete kvalitní skladovací prostor, který vám poskytne dostatek místa pro uložení potravin, vína nebo zahradních potřeb? Neztrácejte čas se zděním a složitou stavbou. Máme pro vás perfektní řešení – betonové sklepy s klenbou.

 

Naše betonové sklepy jsou předem vyrobené prefabrikáty, které vám nabízejí rychlé, jednoduché a kvalitní řešení. Můžete si být jisti, že investujete do produktu, který vám poskytne spolehlivý skladovací prostor. Naše konstrukce jsou certifikované pro použití jako žumpy a septiky, což znamená, že jsou pevné a odolávají tlaku podzemních vod a mrazu.

 

Betonové sklepy s klenbou jsou vyrobeny z vibrovaného vodostavebního železobetonu, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. Můžete se spolehnout, že váš sklep bude dlouhodobě odolávat nárokům skladování. A co je nejlepší, nemusíte si ho stavět sami – my se postaráme o dopravu a instalaci na místo pomocí autojeřábu. Vaše sklep bude připraven k použití do 3 dnů od vaší objednávky, stačí nás kontaktovat.

betonovy-sklep-s-klenbou

Zvažujete, proč byste měli vybrat z naší nabídky betonových sklepů? Zde je několik klíčových důvodů, proč se stát naším spokojeným zákazníkem:

 

  • Vynikající kvalita a trvanlivost: Naše betonové sklepy jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a splňují přísné standardy pro použití jako žumpy a septiky. Můžete se spolehnout na jejich vynikající kvalitu a odolnost.
  • Rychlé a bezproblémové dodání: S námi nemusíte ztrácet čas čekáním na váš sklep. Během pouhých 3 dnů od objednání vám jej dopravíme a nainstalujeme. Ušetříte si tak nejen čas, ale můžete ihned využívat nový skladovací prostor.
  • Snadná a rychlá instalace: Díky prefabrikovanému designu jsou naše sklepy jednoduše a rychle instalovatelné. Nemusíte se trápit složitou stavbou ani hledáním stavebního týmu. My se postaráme o všechny tyto záležitosti za vás.
  • Všestranné využití: Betonové sklepy s klenbou jsou ideální nejen pro rodinné domy, ale také pro farmy, vinice a malovýrobce. Poskytují dostatek prostoru pro různé druhy skladování a uskladnění, ať už potřebujete jakékoli věci skladovat.

 

Můžete si prohlédnout také nabídku dalšího příslušenství k betonovým sklepům.

Jak velký betonový sklep vybrat?

 

Vybrat ideální velikost sklepa je základním krokem k zajištění optimálního využití a dlouhodobé spokojenosti. Jak můžete odhadnout, jaká velikost bude nejlepší pro vaše potřeby a prostor? A jaký vliv může mít konkrétní typ sklepa na vaše rozhodování? Přečtěte si náš podrobný článek o výběru správné velikosti betonového sklepa, kde nabízíme detailní pohled na všechny aspekty, které je zapotřebí zohlednit při výběru.

Ceny betonových sklepů s klenbou

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Pokud jste firma a plátci DPH, budete mít cenu konečnou s 0% DPH. Pokud nakupujete jako fyzická osoba, k ceně je nutno ještě připočítat DPH.

Možné konfigurace

Detailní rozměry sklepů

Kontakt - vedoucí prodeje
Děláme sklepy. Z pořádného betonu. Už přes 20 let.
Zavolejte nebo napište, rádi vám poradíme.

Petr Novák, vedoucí prodeje